Vytlač článok

Prečo Marbox?

vCard-marbox-qcodeNaša spoločnosť vyrába a montuje jednostrannépoštové (listové) schránky alebo dvojstranné poštové (listové) schránky od roku 1992. Už na začiatku sme kládli vysoký dôraz na kvalitu našich výrobkov.

Preto má naša poštová schránka vysokú užívateľskú hodnotu, ktorá mimo iného spočíva aj v doručovaní zásielok bez nutnosti vstupu do objektu,  patentových zámkov alebo v samotnej robustnosti konštrukcie.

Pri spracovaní využívame najmodernejšie technológie…
onas-do-textu

…čo nám spolu so zdokonaľovaním organizácie práce viedlo k rýchlemu napredovaniu pred konkurenciou. Pracujeme vo vlastných výrobných priestoroch.

Našou výhodou je flexibilita a rýchle prispôsobenie sa potrebám zákazníka. Od roku 2007 vystupujeme pod obchodným názvom MARBOX, s. r. o. V tom istom roku sme rozšírili farebnú paletu jednostranných a dvojstranných schránok na 24 štandardných farieb RAL.

V roku 2008 sme sa stali držiteľmi certifikátu kvality podľa STN EN ISO 9001:2001.

Stále platí, že zabezpečujeme spokojnosť zákazníka dodaním produktu s vyššou úrovňou kvality ako ponúka konkurencia. Pri tom nezabúdame na zabezpečenie spoľahlivosti a servisu našich výrobkov.

Stále platí, že zabezpečujeme spokojnosť zákazníka dodaním produktu s vyššou úrovňou kvality ako ponúka konkurencia. Pri tom nezabúdame na zabezpečenie spoľahlivosti a servisu našich výrobkov

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a v prípade informácií o čomkoľvek, čo sa týka nás alebo výrobkov, pýtajte sa .

pracovníci MARBOX-u

Pin It

Comments are closed.