- Marbox s.r.o. - http://www.marbox.sk -

Prečo Marbox?

Posted By marbox On 6. september 2013 @ 14:04 In Horná,O nás | Comments Disabled

vCard-marbox-qcode [1]Naša spoločnosť vyrába a montuje jednostranné [2]poštové (listové) schránky alebo dvojstranné [3] poštové (listové) schránky od roku 1992. Už na začiatku sme kládli vysoký dôraz na kvalitu našich výrobkov.

Preto má naša poštová schránka vysokú užívateľskú hodnotu, ktorá mimo iného spočíva aj v doručovaní zásielok bez nutnosti vstupu do objektu,  patentových zámkov alebo v samotnej robustnosti konštrukcie.

Pri spracovaní využívame najmodernejšie technológie…
onas-do-textu [4]

…čo nám spolu so zdokonaľovaním organizácie práce viedlo k rýchlemu napredovaniu pred konkurenciou. Pracujeme vo vlastných výrobných priestoroch.

Našou výhodou je flexibilita a rýchle prispôsobenie sa potrebám zákazníka. Od roku 2007 vystupujeme pod obchodným názvom MARBOX, s. r. o. V tom istom roku sme rozšírili farebnú paletu jednostranných a dvojstranných schránok na 24 štandardných farieb RAL.

V roku 2008 sme sa stali držiteľmi certifikátu kvality podľa STN EN ISO 9001:2001.

Stále platí, že zabezpečujeme spokojnosť zákazníka dodaním produktu s vyššou úrovňou kvality ako ponúka konkurencia. Pri tom nezabúdame na zabezpečenie spoľahlivosti a servisu našich výrobkov.

Stále platí, že zabezpečujeme spokojnosť zákazníka dodaním produktu s vyššou úrovňou kvality ako ponúka konkurencia. Pri tom nezabúdame na zabezpečenie spoľahlivosti a servisu našich výrobkov [5]

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a v prípade informácií o čomkoľvek, čo sa týka nás alebo výrobkov, pýtajte sa .

pracovníci MARBOX-u


Article printed from Marbox s.r.o.: http://www.marbox.sk

URL to article: http://www.marbox.sk/preco-marbox/

URLs in this post:

[1] Image: http://www.marbox.sk/wp-content/uploads/vCard-marbox-qcode.png

[2]  jednostranné: http://www.marbox.sk/jednostranne-schranky/

[3] dvojstranné: http://www.marbox.sk/dvojstranne-schranky/

[4] Image: http://www.marbox.sk/wp-content/uploads/onas-do-textu.png

[5] Stále platí, že zabezpečujeme spokojnosť zákazníka dodaním produktu s vyššou úrovňou kvality ako ponúka konkurencia. Pri tom nezabúdame na zabezpečenie spoľahlivosti a servisu našich výrobkov: http://www.marbox.sk/fair-play/

Copyright © 2014 Marbox s.r.o.