Vytlač článok

Nie je menovka ako menovka

Poštové schránky Marbox vyrábame takmer 20 rokov. Počas tohto času som sa stretol s rôznymi typmi menoviek na schránky. Menovka na schránke je jednoznačným identifikátorom pre doručovateľa listových zásielok. Ak je menovka označená aj poschodím môže doručovateľ vykonať doručenie až ku dverám bytu.

men-01

 

Aká menovka je teda na poštovú schránku najvhodnejšia?

men-02Gravírované menovky strieborného alebo zlatého vzhľadu dodávame na schránky najčastejšie. Ak sa dbá na ich udržiavanie pri zmene mien sú dlho ozdobou schránok. Keď že nie sú malé sú veľmi dobre čitateľné aj pre starších ľudí. My ich vyhotovujeme z kvalitnej exteriérovej fólie. Zo skúsenosti môžem povedať že niektoré slúžia ľuďom už viac ako 18-násty rok.

Sú klienti ktorí si údržbu menoviek chcú vykonávať sami a tak im vieme dodať buď plexisklové menovky s ÚV filtrom, alebo transparentné plastové menovky tiež s vymeniteľnými papierikmi. menovka-bez-uvstabilPri gravírovaných menovkách je potrebné myslieť na to či sú vyrobené z exteriérovej fólie s ÚV filtrom alebo z lacnej, ktorá tieto požiadavky nespĺňa.

Napíšte na fórum Vaše skúsenosti s menovkami

Prečo sa ľudia rozhodujú pre gravírované menovky.

Každá gravírovaná menovka je vlastne originál ktorý korešponduje s ostatnými. Zabezpečujeme expresný servis týchto menoviek. T.j. pri objednávke do 12:00 hod. posielame menovku 1.triedou a v rámci SR je doručená nasledujúci deň. Menovka je vyhotovená veľmi precízne. Súčasťou každej menovky je samolepiaca fólia na zadnej strane a skrutky s metrickým závitom a matičkami potrebne na montáž. Miesto kde dosadajú skrutky je precízne zahĺbené pre pekné lícovanie skrutiek z menovkou.

Sú menovky s vymeniteľnými papierikmi praktickejšie na údržbu?

Ak sa v paneláku vymení alebo prenajme byt a je potrebná nová menovka majiteľ si ju môže vymeniť sám t.j. vytlačí na papierik na počítači, alebo vypíše rukou. Ak tak urobia viacerí nájomníci a každý si to urobí prakticky po svojom vyzerá onedlho panel so schránkami ako… No nechceli ste aby menovky boli ozdobou? Čo je praktickejšie a pohodlnejšie poslať email a mať doma na druhy deň pekne vygravírovanú menovku, alebo tlačiť meno na papierik, ktorý nám po čase aj tak vybledne. Zvážte to. Prirodzene že za novú menovku a poštovné musím zaplatiť. Ak som však investoval do nového bytu táto položka nebude záťažou a pri prenájme zas očakávam zisk z ktorého ľahko uhradím pár euro za menovku.

Objednaj gravírovanú menovku s ÚV filtrom

Pin It

Comments are closed.