Vytlač článok

Kvalita našich výrobkov a práce

Domov Diskusné Fóra M – fórum Kvalita našich výrobkov a práce

Označené ako: , ,

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Vox populi pred 4 mesiacmi.

• Autor

marbox
    Keymaster

Vyjadrite sa ku kvalite našich výrobkov a práce našich pracovníkov.  Váš názor je pre nás dôležitý. Na základe Vašich postrehov vieme zlepšiť ale hlavne prispôsobiť naše výrobky a služby Vašim potrebám.

Ďakujeme za reakcie.

• #1196 Odpoveď

Herman

Máme Vaše schránky už 8 rokov. Som absolútne bez výhrad ku kvalite spracovania. Mám však jednu pripomienku. Káble od zvončekového tlačidla sú voľne uložené, a keď schránku natlačia “metači letákov”, je možnosť odpojenia. Stalo sa mi to teda len raz a bolo to promptne zo strany Marboxu vyriešené, no mohli by ste si to dať do plánu zlepšenia. Ďakujem

• #1198 Odpoveď

marbox
      Keymaster

Ďakujeme za reakciu. Tento problém sme už technicky odstránili. Bohužiaľ, spätne to nevieme riešiť.

• #1948 Odpoveď

Vox populi

Mali sme doma cez prázdniny rodinnú návštevu. Návšteva prišla na pár dní aj s malým psíkom. Takže bol dôvod chodiť častejšie na prechádzky. Robím to rád, ale hlavne človek má viac času poobzerať sa po blízkom okolí. A tak som si pri návrate z prechádzok viac všímal aj náš vchod do domu. Uvedomil som si, že už niekoľko rokov máme od firmy Marbox štyri zariadenia.
    1. Pekne navrhnuté a funkčne poštové schránky.
    2. Estetický umiestnené a funkčné domové zvončeky.
    3. Schované, ale funkčné dverové elektronické zámky.
    4. Pôvabné a funkčné mreže pivničných dverí.
    (Bez nich sme mali opakované vylamované dvere)
    Pridávam – vkusné a s rýchlym servisom dodávané nové menovky.
    Všetko pekné a všetko funguje! Čo dodať – „Marbox – firma zlatých rúk“

Odpoveď na:Kvalita našich výrobkov a práce
Vaše údaje:

Pin It